На главную страницу

Наша продукция

Контактная информация

Фото галерея
Видео галерея

Полезные статьи

Популярное оборудование:

Строительное оборудование:

Разное оборудование:

Смеситель жидких и пастообразных продуктов

Производство шлакоблока
отсевоблока, строительного камня

Вибропресс для производства плитки Брусчатка и Старый город

Формы бетонных колец для колодцев и септиков

Формы для дорожного бордюра

Формы для фундаментных блоков ФБС, ФБП, ФБВ

Бетоно и Растворосмесители принудительные и гравитационные

Дробилки молотковые

Козловые краны и подъемники

Тара для бетона (Бадьи, Ящики)

Вибросито для сыпучих

Виброрейки и виброплиты

Формы для водосточных лотков

Вибропневмостол «ВПС-1,5»

Котёл длительного горения «Студент»

Грануляторы для комбинированых кормов

Пневмотранспортер для сыпучих (150-200 кг/час)

Силосы для цемента и зерна

Конструкции из металла

 
 
 
   
 

28000, Украина, Кировоградская обл., г.Александрия

Тел.: +38 (099) 47-2222-9
Тел.: +38 (097) 92-9999-8

Цены
Условия приобретения
Доставка

Литиевые аккумуляторы - правильная эксплуатация литий ионных аккумуляторов.
 

Информация  ] • Пластифікатори та суперпластифікатори для бетону і розчину 986

Материалы по данной теме:


Информационная статья:

Пластифікатори та суперпластифікатори для бетону і розчину

Як Ви самі знаєте, якість сучасних бетонних і залізобетонних конструкцій, на сьогоднішній день залежить від цілого ряду причин. І існує комплекс дій, які спрямовані на вирішення даного питання: підбір суміші, яка в обов'язковому порядку зможе забезпечити необхідні фізичні і механічні властивості бетону, організація проведення робіт, використання сучасних технологій у виробництві і т.д.

Якщо ви знайомі з принципами матеріалознавства, то повинні знати, що бетон з необхідними певними параметрами можна отримати кількома шляхами. І один з них, який вважається найпоширенішим - це введення в бетонну суміш пластифікуючих добавок, таку добавку ще називають пластифікатор для бетону, вона зменшує параметр в'язкості бетону, і в той же час збільшує його рухливість.

Зараз існує ряд вимог, яким повинен задовольняти пластифікатор для бетону . А саме, молекули пластифікатора для бетону повинні бути рухливими, тому що вони будуть підвищувати термодинамічну стійкість бетону. І молекули, у яких дуже високий параметр рухливості, найкраще поєднуються з бетоном, цим вони забезпечують оптимальне зсув гомогенної структури.

В основному при будівництві використовувалися пластифікуючі добавки вітчизняного виробництва, але ринок постійно розширюється, і останнім часом стали користуватися популярністю закордонні добавки: Гіперпластифікатор, який зроблений на карбоксилату (осаджені або змішані молі металів) і суперпластифікатор для бетону , який зроблений на основі меламінових смол. Це дві основні пластифікуючі добавки із зарубіжних країн, які стали використовуватися на нашому ринку.

Між ними є невелика відмінність, Гіперпластифікатор, на відміну від суперпластифікатора для бетону, може за своїми технічними характеристиками, знижувати рівень в'язкості бетону, за умови, що кількість пластифікатора, як добавки, дуже мало в бетонної суміші.

Але при всіх своїх позитивних якостях, користуватися гіперпластифікаторів досить проблематично, тому що його ціна поки залишає бажати кращого, тому в основному використовують або старі добавки, або суперпластифікатор для бетону.

Будь-який з пластифікаторів також можна використовувати спільно з якоюсь іншою добавкою, це ніяк не позначиться на властивостях бетонної суміші.

Але можна піти й іншим, більш простим шляхом: застосовуючи комплексні добавки в бетон, що поставляються компанією ЗАТ "УкрСтройДом". Дані добавки поєднують в собі властивості пластифікаторів, прискорювачів твердіння і добавок, що підвищують характеристики. Мова йде про добавку з найменуванням Морозстоп. Незважаючи на назву, голосно говорить про можливість її застосування в зимовий період, протиморозна добавка Морозстоп широко застосовується і в період теплого (до +30' С) часу. Окремо варто сказати про добавку Докпласт. Даний суперпластифікатор є одним з найбільш "успішних" добавок на останній час. Справа в тому, що суперпластифікатор Докпласт при досить низькій витраті (всього 1 літр на 1 куб.метр бетонної суміші), підвищує пластичність суміші, щільність і, відповідно, водонепроникність. А найбільш значним відзнакою Докпласта від інших добавок є повна відсутність освіти висолів на поверхні бетону.

Другое оборудование по данной теме:НОВИНКА!!!
Виброустановка для производства брусчатки - 1500 штук в смену
.
Пластифікатори та суперпластифікатори для бетону і розчину

Новости компании  |  Пресса о нас  |  Наша статистика
Copyright © 1997—2015 ЧП «Свой Бизнес»
    Студия дизайна Евгения Степаненко